Eğer 3 yada daha az kişi olarak seyahat ediyorsanız,o zaman sizin için en iyi seçim sedan arabalar olabilir. Bizim filomuzdaki bu tip araçlar 3 ve daha az kişiyi taşıyabilir. Bagaj hacmi aynı anda 2 adet orta valiz ve 2 adet el çantasıdır. Havaalanından gitmek istediğiniz destinasyona sizin için konforlu bir transfer hizmeti sağlar. Filomuzda Volkswagen Passat ve Ford Mondeo marka araçlar bulunmaktadır.
Volkswagen Passat
Ford Mondeo
6 Kişiye kadar olan gruplar için biz Mercedes vito ve Volswagen Transporter marka araçlarımızı öneriyoruz. Filomuzdaki bu tip araçlar 8 kişiyi taşıyabilir . Bagaj hacmi aynı anda 6 orta valiz ve 6 el çantasıdır. Havaalanından gitmek istediğiniz destinasyona sizin için konforlu bir transfer hizmeti sağlar. Filomuzda Mercedes Vito ve Volkswagen Transporter araçlar bulunmaktadır.
Mercedes Vito
Volkswagen Tansporter
8 Kişiye kadar olan gruplar için biz Mercedes Sprinter marka araçlarımızı öneriyoruz. Filomuzdaki bu tip araçlar 10 kişiyi taşıyabilir. Bagaj hacmi aynı anda 8 orta valiz ve 8 el bagajıdır. Havaalanından gitmek istediğiniz destinasyona sizin için konforlu bir transfer hizmeti sağlar.