Fethiye Muğla iline bağlı hem yüzölçümü hemde nüfus olarak en büyük aynı zamanda turistik bir ilçedir. Dalaman Havaalanından 55 km uzaklıkta ve 1 saat gibi kısa bir seyahat sonrası ulaşabilirsiniz. Yerli ve yabancı turistlerin uğrak yeri olan Akdeniz ve Egeyi birbirinden ayıran Fethiye her yıl milyonlarca kişiyi ağırlamaktadır. Fethiye’de karakteristik Akdeniz iklimi görülmektedir. Ortalama sıcaklıklar yaz dönemi boyunca 30c derecenin üzerindedir.

Fethiye denince ilk akla gelen Ölüdeniz’dir. 3 km’lik kumsala sahip Ölüdeniz’de güneş ve denizin tadını çıkartabilir çeşitli su sporlarına katılabilirsiniz. Fethiye gece hayatı oldukça renkli ve hareketlidir. Gece hayatında önemli bir yere sahip olan Fethiye barları her yıl on binlerce kişiyi ağırlamaktadır. Ayrıca Ölüdeniz civarında sokaklar bir çok animasyona, eğlenceye ve oyunlara ev sahipliği yapmaktadır

Dalaman’dan Fethiye’ye transfer arıyorsanız, profesyonel bir transfer için Jupiter Transfer en iyi çözümünüzdür. Dalaman transfer sektöründe 6 yılı aşkın tecrübemiz, eğitimli ve profesyonel kadromuz,8 yolcu kapasiteli VİP araçlarımızla gideceğiniz yere mükemmel bir yolculuk yapacağınızdan emin olabilirsiniz.
Dalaman’dan Marmaris’e transferinizi bizimle rezerve ederken size çok çeşitli avantajlar sunuyoruz.
-Ücretsiz Wi-Fi
-Ücretsiz Su
-Talep edilmesi halinde Bebek koltuğu
-Ücretsiz uçuş görüntüleme
-Uçuş ertelemeleri için ekstra ücret almama
-Havaalanında ücretsiz bekleme
-İsminizin yazılı olduğu bir tabela
Seyahatinizi hiçbir ücret ödemeden Dalaman’dan Fethiye’ye transfer kısa bir sürede sitemizden planlayabilirsiniz.Eğer bizi seçerseniz konforlu bir seyahati size garanti ediyoruz.Bizi seçin ve pişman olmayın.