İçmeler Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı bir mahalledir. Eski bir balıkçı köyü olan İçmeler son yıllarda hızla büyüyerek popüler bir destinasyon olmuştur. Dalaman Havaalanından 110 km uzaklıkta ve 1 saat 30 dakika gibi kısa bir seyahat sonrası ulaşabilirsiniz. Özellikle sakin bir tatil geçirmek isteyen yerli ve yabancı turistler İçmeler’i tercih etmektedir. Marmaris merkezine 10 km mesafede olup gece gündüz ulaşım imkanları bulunmaktadır. İçmelerde aynı Marmaris gibi karakteristik Akdeniz iklimi görülmektedir. Ortalama sıcaklıklar yaz dönemi boyunca 30c derecenin üzerindedir. İçmeler plajı Marmaris plajına göre daha güzel ve daha temizdir. Gece hayatı çok hareketli değildir amma velakin hareketli bir gece için Marmaris’e gidebilirsiniz.

Transferde araç konforu

 Dalaman’dan İçmeler’e transfer arıyorsanız, profesyonel bir transfer için Jupiter Transfer en iyi çözümünüzdür. Dalaman transfer sektöründe 6 yılı aşkın tecrübemiz, eğitimli ve profesyonel kadromuz,8 yolcu kapasiteli VİP araçlarımızla gideceğiniz yere mükemmel bir yolculuk yapacağınızdan emin olabilirsiniz.

Dalaman’dan Marmaris’e transferinizi bizimle rezerve ederken size çok çeşitli avantajlar sunuyoruz.

-Ücretsiz Wi-Fi
-Ücretsiz Su
-Talep edilmesi halinde Bebek koltuğu
-Ücretsiz uçuş görüntüleme
-Uçuş ertelemeleri için ekstra ücret almama
-Havaalanında ücretsiz bekleme
-İsminizin yazılı olduğu bir tabela

Seyahatinizi hiçbir ücret ödemeden Dalaman’dan İçmeler’e transfer kısa bir sürede sitemizden planlayabilirsiniz.Eğer bizi seçerseniz konforlu bir seyahati size garanti ediyoruz.Bizi seçin ve pişman olmayın.