Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız Jüpiter Taşımacılık ile kurulduğumuz 2015 yılından günümüze kadar oluşturduğumuz teknik altyapı ve deneyimli personelimiz ile siz değerli müşterilerimize en iyi seyahat hizmeti sunmayı gaye edindik. Türkiye’nin Ege kıyıları başta olmak üzere havaalanı transfer (Dalaman, Bodrum, Antalya, İzmir, Denizli havaalanları), şoförlü VİP transfer, günlük transfer, şehirlerarası transfer, günlük tur ve aktiviteler, konaklama ve temsilci hizmetlerini sağlayan en bilinen şirketlerden biriyiz. (Dalaman Havaalanı, Transferi, Bodrum Havaalanı Transferi, Antalya Havalanı Transferi, İzmir Havaalanı Transferi, Denizli Havaalanı Transfer) hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimizin talebi ve bireysel gereklilikleri için özel transferler sunmaktayız. Havaalanındaki belli giriş kapısına göre çalışır ve gereken hizmet için aracın genişliğini belirleyerek istenilen varış noktasına transferinizi sağlayabiliriz.

Uygun fiyat ile en iyi hizmeti sağlamaktayız.  Havaalanındaki belli giriş kapısına göre çalışır ve gereken hizmet için aracın genişliğini belirleyerek istenilen varış noktasına transferinizi sağlayabiliriz.

Transferlerimizde en kaliteli hizmeti vermeye gayret gösteriyoruz. Araç filomuz içerisinde V.İ.P minibüslerimiz mevcuttur. Bulunduğumuz konumun mükemmel coğrafi bilgileri ve gezi alanları hakkında,detaylı bilgiye sahip olmakla birlikte, 24 saat yardım hattı ve İngilizce bilen elemanlarımızla, siz müşterilerimize zorluk yaşamayacakları bir yolculuk hizmeti vaat ediyoruz. Profesyonel ekibimizle müşterilerimize dört dörtlük hizmet şirketimizin önceliğidir. Şirketimizin ilk hedefi eksiksiz hizmetle müşterilerimizin mutluluğudur. Müşterilerimizin güvenliği için tüm kamu sorumluluk sigortalarımız eksiksiz ve hazırdır. Araçların tipi ve boyutu müşterilerimizin talebine göre değişebilmektedir.

MİSYONUMUZ

Geleceğe ait olmak, müşterilerimiz için her zaman daha iyi hizmet sunmak, Sektördeki kaliteyi artırmaktır

VİZYONUMUZ

Ege bölgesinde faaliyet gösteren seyahat acentaları arasında lider olmaktır. Bu vizyon doğrultusunda sürekli olarak yenilenmeye ve verdiğimiz hizmetlerin kalitesini artırmaya çalışıyoruz.

DEĞERLERİMİZ

  •     GÜVENİLİRLİK
  •     DÜRÜSTLÜK
  •     MÜKEMMELLİK
  •     SAYGI
  •     KİBARLIK
  •     DAKİKLİK
  •     GÜLERYÜZ
  •     PROFESYONELLİK
  •     EKONOMİKLİK
  •     EKİP RUHU

BAŞŞOFÖR

Merhaba ben Bekir YILDIZ;

15 Haziran 1967 yılında Denizli ili Beyağaç ilçesinde doğdum. İlk ve orta öğrenimimi Tavas ilçesinde, lise öğrenimimi Denizli Lisesinde tamamladım. .Askerliğimi Tekirdağ’da bitirdikten sonra Marmaris’e geldim ve turizm sektöründe  uzun yıllar çalıştıktan sonra 34 yaşında devlet memuru olarak atandım. Sırasıyla  Tekirdağ, Denizli ve Şırnak illerindeki görevlerimden sonra emekli olmaya karar verdim ve ilk gözağrım Marmaris’e  yerleştim.2015 yılında Jupiter Transfer’i kurdum.Firmayı kurduğumuzda bu kadar büyüteceğimi hayal etmemiştim.İlk başta kendi aracımla başladığım bu yolculukta sıkı çalışma, fedakarlık ve ekip ruhu sayesinde;her zaman daha iyiyi amaçlayan, müşteri memnuniyetini düstur edinen,kaliteyi olmazsa olmazı sayan sayan bir anlayış getirmeye çalıştım.Firmamızın misyon ve vizyonu doğrultusunda siz sayın müşterilerimize en iyiyi vadetmeye devam edeceğiz.Yollarda görüşmek üzere....

LİSANSLARIMIZ

TÜRSAB

28 Eylül 1972 tarihinde yürürlüğe giren 1618 sayılı kanun uyarınca kurulmuş olan bir meslek birliğidir. Türsab’ın temel amacı seyahat acentalığı mesleğinin ve faaliyet alanının temelini oluşturan turizm sektörünün gelişimine katkı sunmaktır.

 


D2 YETKİ BELGESİ

Türkiye Cumhuriyeti karayollarında otobüs ve minübüslerle ticari ve tarifesiz olarak hizmet sunmamıza olanak sağlayan yetki belgesidir.